DOSTAWA ZAMÓWIONYCH TOWARÓW

1. Zamówienia dostarczane są tylko na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Czas Realizacji Zamówienia wynosi do 2 (dwóch) dni roboczych. Jest to czas, który upływa od przyjęcia Zamówienia do realizacji do momentu przekazania paczki ze Sklepu do przewoźnika realizującego dostawę.

3. Zamówienie jest dostarczane do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A., Inpost Sp. z.o.o. lub DPD Polska Sp. z o.o. na adres wskazany przez Klienta.

4. Po nadaniu towaru Sklep informuje o tym fakcie Klienta, wysyłając wiadomość elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu Zamówienia.

5. Sklep nadaje przesyłki codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Rodzaje obsługiwanych przesyłek:

- przesyłki do Paczkomatów Inpost,

- przesyłki kurierskie Pocztex kurier48,

- przesyłki kurierskie DPD.

Przesyłka do Paczkomatu Inpost, przesyłka pocztowa Pocztex kurier48 oraz przesyłka kurierska DPD jest doręczana do Klienta do 2 (dwóch) dni roboczych (nie licząc dnia wysyłki).

6. Maksymalna masa brutto pojedynczej przesyłki wynosi:

- dla przesyłek do Paczkomatów Inpost - 5kg,

- dla przesyłek kurierskich Pocztex i DPD - 30kg.

7. Wysyłane przesyłki są ubezpieczone:

- przesyłka do Paczkomatu Inpost do wartości 1000zł,

- przesyłka Pocztex kurier48 do wartości 1000zł,

- przesyłka DPD do wartości 5000zł.

9. Sklep odpowiednio zabezpiecza wysyłany Towar na czas transportu.

10. Informacje o kosztach dostawy, terminach i opcjach wysyłki są dostępne przy składaniu Zamówienia w karcie „Koszyk”, zakładce „Metody dostaw”. Koszty dostawy są automatycznie obliczane przez algorytm i przedstawiane Klientowi przed zatwierdzeniem Zamówienia. Koszty dostawy uwzględniają rodzaj wybranej przesyłki pocztowej/kurierskiej, rodzaj i wielkość opakowania, wartość Towarów, całkowitą masę przesyłki lub ilość sztuk w przesyłce oraz należny podatek VAT.

11. W przypadku jednorazowego zakupu towarów o łącznej wartości 200 złotych brutto i dokonaniu płatności z góry (wpłata na konto), przesyłka jest wysyłana na koszt Sklepu (przesyłka Pocztex48).