DOSTAWA ZAMÓWIONYCH TOWARÓW

1. Zamówienia dostarczane są tylko na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Czas Realizacji Zamówienia wynosi do 2 (dwóch) dni roboczych. Jest to czas, który upływa od przyjęcia Zamówienia do realizacji do momentu przekazania paczki ze Sklepu do przewoźnika realizującego dostawę.

3. Zamówienie jest dostarczane do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub DPD Polska Sp. z o.o. na adres wskazany przez Klienta.

4. Po nadaniu towaru Sklep informuje o tym fakcie Klienta, wysyłając wiadomość elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu Zamówienia.

5. Sklep nadaje przesyłki codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Rodzaje obsługiwanych przesyłek:

- przesyłki ekonomiczne polecone,

- przesyłki priorytetowe polecone,

- przesyłki kurierskie Pocztex kurier48 (również z opcją pobranie),

- przesyłki kurierskie DPD (również z opcją pobranie).

Przesyłka pocztowa ekonomiczna polecona jest doręczana do Klienta zazwyczaj w ciągu 3-5 (trzech-pięciu) dni roboczych od nadania (nie licząc dnia wysyłki). Przesyłka pocztowa priorytetowa polecona jest doręczana do Klienta zazwyczaj w ciągu 1-2 (jednego-dwóch) dni roboczych od nadania (nie licząc dnia wysyłki). Przesyłka pocztowa Pocztex kurier48 jest doręczana do Klienta w ciągu 2 (dwóch) dni roboczych od nadania (nie licząc dnia wysyłki). Przesyłka kurierska DPD jest doręczana do Klienta do 2 (dwóch) dni roboczych (nie licząc dnia wysyłki).

6. Maksymalna masa brutto pojedynczej przesyłki wynosi:

- dla przesyłek poleconych ekonomicznych i priorytetowych - 2kg,

- dla przesyłek kurierskich Pocztex i DPD - 30kg.

7. Maksymalna wartość przesyłki pobraniowej wynosi 5000zł.

8. Wysyłane przesyłki są ubezpieczone:

- przesyłka ekonomiczna/priorytetowa polecona do wartości 100zł,

- przesyłka Pocztex kurier48 do wartości 1000zł,

- przesyłka DPD do wartości 5000zł.

9. Sklep odpowiednio zabezpiecza wysyłany Towar na czas transportu.

10. Informacje o kosztach dostawy, terminach i opcjach wysyłki są dostępne przy składaniu Zamówienia w karcie „Koszyk”, zakładce „Metody dostaw”. Koszty dostawy są automatycznie obliczane przez algorytm i przedstawiane Klientowi przed zatwierdzeniem Zamówienia. Koszty dostawy uwzględniają rodzaj wybranej przesyłki pocztowej/kurierskiej, rodzaj i wielkość opakowania, wartość Towarów, całkowitą masę przesyłki lub ilość sztuk w przesyłce oraz należny podatek VAT.

11. W przypadku jednorazowego zakupu towarów o łącznej wartości 200 złotych brutto i dokonaniu płatności z góry (wpłata na konto), przesyłka jest wysyłana na koszt Sklepu (przesyłka ekonomiczna rejestrowana).