Ramiona uchwytów

Ramię uchwytu jest elementem, do którego z jednej strony montuje się głowicę z urządzeniem np. telefonem, smartfonem, nawigacją, tabletem, a drugi koniec montuje się do pojazdu za pomocą przyssawki, wkrętów, taśmy montażowej, zaczepów do nawiewu lub innych rozwiązań.

Podkategorie

 • Ramiona sztywne

  Ramiona sztywne są mocowane za pomocą przyssawki, zaczepów do nawiewu, obejmy do zagłówka, wkrętów lub taśmy montażowej. Rozróżniamy ramiona sztywne 2D i 3D.

 • Ramiona 4QF

  Ramiona 4QF są mocowane, za pomocą przyssawki, zaczepów do nawiewu, obejmy do zagłówka, wkrętów lub taśmy montażowej. 

 • Ramiona rowerowe

  Ramię uchwytu jest elementem, do którego z jednej strony montuje się głowicę z urządzeniem np. telefonem, smartfonem, nawigacją, tabletem, a drugi koniec montuje się do elementu składowego (kierownica, lusterko) roweru, skutera, quadu, choppera, motoru itp.

 • Ramiona elastyczne

  Ramiona elastyczne są mocowane za pomocą przyssawki, obejmy do zagłówka lub wkrętów. Rozróżniamy ramiona elastyczne 2D i 3D.

 • Ramiona BRODIT

  Ramiona montażowe firmy BRODIT AB są elementami, do których z jednej strony montuje się przegub kulowy z głowica i urządzeniem np. telefonem, smartfonem, nawigacją, tabletem, a drugi koniec mocuje się do elementów pojazdu np. szyba, kokpit, nawiew, zagłówek itp.

Aktywne filtry